skip to Main Content
Deze website wordt met goedkeuring van Achterkamp BV. geëxploiteerd door ESE International BV

Panadol Plus (48 stuks)

4,75

Panadol paracetamol (met coffeïne) werkt pijnstillend en koortsverlagend.Doosje bevat 48 stuks.

Artikelnummer: 9995 Categorieën: ,

Beschrijving

Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend. Coffeïne versterkt mogelijk het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend. Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten.

Leverbaar in een doosje van 24 stuks of een doosje van 48 stuks.


Gebruik paracetamol alleen als u pijn heeft. Stop als de pijn is verdwenen.
Heeft u na enkele dagen nog altijd een pijnstiller nodig? Ga dan naar de huisarts.

Gebruikt u paracetamol meer dan 15 dagen per maand tegen hoofdpijn? Dit kan juist hoofdpijn veroorzaken.
Als u meerdere weken een hoge dosering gebruikt, heeft u een kleine kans op schade aan lever, nieren en/of bloed.

Gebruik per dag niet meer dan in de bijsluiter staat. Dit is niet goed voor uw lever. Gebruik geen andere pijnstillers die ook paracetamol bevatten, u kunt dan te veel binnen krijgen.

Back To Top
×Close search
Zoeken